РАСПОРЕД ЗА ПРАКТИЧЕН ИСПИТ  ЗА МОДУЛОТ PEDIATRIC LIIFE SUPPORT (PLS)- ПЕДИЈАТРИСКО  ОДРЖУВАЊЕ ВО ЖИВОТ  НА СПЕЦИЈАЛИЗАНТИ 2023 ГОДИНА

РАСПОРЕД ЗА ПРАКТИЧЕН ИСПИТ  ЗА МОДУЛОТ PEDIATRIC LIIFE SUPPORT (PLS)- ПЕДИЈАТРИСКО  ОДРЖУВАЊЕ ВО ЖИВОТ  НА СПЕЦИЈАЛИЗАНТИ 2023 ГОДИНА ВО УСТАНОВАТА МЕДИЦИНСКИ СИМУЛАЦИСКИ ЦЕНТАР

I ГРУПА

Ред број   Име и презиме на  специјализантот       дата Час
1 ТЕОДОРА ТОДОРОВА 06.11.2023 10-11ч
2 АДВИЕ МЕМЕТИ ТЕФИКИ 06.11.2023 10-11ч
3 ОЛИВЕРА ПАШАНКО СТРУМЕНИКОВСКА 06.11.2023 10-11ч
4 БОЈАНА БАТКОСКА ШЕКУТКОСКА 06.11.2023 10-11ч
5 БИЛЈАНА ЛАЗАРОВА 06.11.2023 10-11ч
6 ЉИНДА АСЛАНИ 06.11.2023 10-11ч
7 МОНИКА РИСТОВ 06.11.2023       11-12ч
8 БЛЕДАР АСАНИ 06.11.2023 11-12ч
9 ПАВЛИНКА ЧАВДАРОВА АРНАУДОВА 06.11.2023 11-12ч
10 САНДРА ЕЛ НАДИ КОРУНОСКА 06.11.2023 11-12ч
11 САШО ПУЦАКОСКИ 06.11.2023 11-12ч
12 ЕМИНЕ МУСТАФА ЈАШАРИ 06.11.2023 11-12ч
13 АМЕЛА ДОБЈАНИ 06.11.2023 12.30-13.30ч
14 РУХЕДЕ АЗЕМИ НЕЗИРИ 06.11.2023 12.30-13.30ч
15 ФИТИМ ДЕАРИ 06.11.2023 12.30-13.30ч
16 ИВАНА КОЛЕВСКА УДОВАЛИЕВА 06.11.2023 12.30-13.30ч
17 АЛЕКСАНДАР РИСТЕВСКИ 06.11.2023 12.30-13.30ч
18 СТОЈАНЧО ЈОВАНОВСКИ  06.11.2023 12.30-13.30ч
19 ЕМИЛИЈА ТАНЕСКА КОЛАРОВСКА 06.11.2023 13.30-14.30ч
20 АНДРИЈАН АРАПИНОВСКИ 06.11.2023 13.30-14.30ч
21 АНИТА ХАЏИ МАНЧЕВА 06.11.2023 13.30-14.30ч
22 АНГЕЛА АЛЕКСОВСКА  06.11.2023 13.30-14.30ч
23 ИВОНА  ЈОВАНОВА 06.11.2023 13.30-14.30ч
24 ФЛОРЕНТ ЗЕНДЕЛИ 06.11.2023 13.30-14.30ч

 

II ГРУПА

Ред број   Име и презиме на  специјализантот       дата Час
1 КРИСТИЈАН АНДОНОСКИ 07.11.2023 10-11ч
2 ЕЛЕНА ЈАНГЕЛОВСКА  07.11.2023 10-11ч
3 РАМУШ САЛИХ 07.11.2023 10-11ч
4 МАРИЈА МАНЕСКА  07.11.2023 10-11ч
5 МАРГАРИТА ТРАЈЧЕВСКА  07.11.2023 10-11ч
6 ЕВА МАРКОВСКА 07.11.2023 10-11ч
7 ИВАНА ТУШЕВА 07.11.2023 11-12ч
8 КРИСТИН КОСТАДИНОСКИ 07.11.2023 11-12ч
9 МИЛИЦА ПЕТРУШЕВСКА 07.11.2023 11-12ч
10 СОФИЈА ТУШЕВА 07.11.2023 11-12ч
11 САШО БОЖИНОСКИ 07.11.2023 11-12ч
12 ЕЛЕОНОРА ЛАЗАРОВА 07.11.2023 11-12ч
13 ВАЛЕНТИНА ВЕЛКОВСКА 07.11.2023 12.30-13.30ч
14 ДАНИЕЛ ЃОРЃИЕВСКИ 07.11.2023 12.30-13.30ч
15 ФИЛИП СТОЈКОВСКИ 07.11.2023 12.30-13.30ч
16 ЕЛЕОНОРА ЈОВАНОВА ПЕПЕЛАШЕВА 07.11.2023 12.30-13.30ч
17 ДАРКО АЛЕКСОВСКИ 07.11.2023 12.30-13.30ч
18 ЕЛЕНА ТЕВДОВСКА 07.11.2023 12.30-13.30ч
19 МАРТА ДРОГРИШКИ 07.11.2023 13.30-14.30ч
20 СТЕФАН ПАНДИЛОВ 07.11.2023 13.30-14.30ч
21 БРАНКИЦА ВАРОШАНСКА 07.11.2023 13.30-14.30ч
22 КАТЕРИНА ДАВИДОВСКА 07.11.2023 13.30-14.30ч
23 СИМОНА  КОЦЕВА 07.11.2023 13.30-14.30ч
24 ИВАНА МАРКОСКА 07.11.2023 13.30-14.30ч

 

III ГРУПА

Ред број   Име и презиме на  специјализантот       дата Час
1 КЕТИ АТАНАСОВА 08.11.2023 10-11ч
2 ДИМИТАР НАЈДЕНКОВСКИ 08.11.2023 10-11ч
3 ДАРКО ВЕЉАНОСКИ 08.11.2023 10-11ч
4 СОФИЈА ЦРЦЕВСКА 08.11.2023 10-11ч
5 БОЖИН ШОПОВ 08.11.2023 10-11ч
6 ЃОРГИ ДУНГЕВСКИ 08.11.2023 10-11ч
7 ДЕЈАН ЈАКИМОВСКИ 08.11.2023 11-12ч
8 ДИНО ХАЈРАДИНОВИЌ 08.11.2023 11-12ч
9 ХРИСТИЈАН СИЛЈАНОСКИ 08.11.2023 11-12ч
10 ДИМИТАР ТЕМЕЛКОВСКИ 08.11.2023 11-12ч
11 АЛЕКСАНДРА МИХАЈЛОВА 08.11.2023 11-12ч
12 МАЈА ПЕТКОСКА 08.11.2023 11-12ч
13 АНГЕЛ ТАСЕВСКИ 08.11.2023 12.30-13.30ч
14 МАРИЈА ЛАЗОВСКА НИКОЛОВСКИ 08.11.2023 12.30-13.30ч
15 АЛЕКСАНДАР ТАНУШОСКИ 08.11.2023 12.30-13.30ч
16 БОЈАН ДАСКАЛОВ  08.11.2023 12.30-13.30ч
17 АЛЕНКА ШОПОВА ИЛИЕСКА 08.11.2023 12.30-13.30ч
18 АНА КУКУШЕВА 08.11.2023 12.30-13.30ч
19 АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА АНАСТАСОВА 08.11.2023 13.30-14.30ч
20 ПЕТАР КУЗМАНОВСКИ 08.11.2023 13.30-14.30ч
21 РЕНАТА БОЖИНКОЧЕВА 08.11.2023 13.30-14.30ч
22 ВИКТОРИЈА БОШКОСКА 08.11.2023 13.30-14.30ч
23 КРИСТИЈАН КАСКАРОВ МАЛИНКОВ 08.11.2023 13.30-14.30ч
24 МИЛАН ГРУЈОСКИ 08.11.2023 13.30-14.30ч

 

IV ГРУПА

Ред број   Име и презиме на  специјализантот       дата Час
1 ОЛИВЕРА ЃЕОРГИЕВА ЈАНЕВ 09.11.2023 10-11ч
2 КУЈТИМ ИСЕИНИ 09.11.2023 10-11ч
3 НАТАЛИ ТАНЕСКА СПИРКОСКА 09.11.2023 10-11ч
4 СУНАЈ АЗИЗИ 09.11.2023 10-11ч
5 РОБЕРТ НИКОЛОВСКИ 09.11.2023 10-11ч
6 АЛМА МУСТАФОВА 09.11.2023 10-11ч
7 ЈАСМИНА РАДЕСКА  09.11.2023 11-12ч
8 МАЈА ВЕЛКОСКА 09.11.2023 11-12ч
9 НДРИЧИМ МУРАТИ 09.11.2023 11-12ч
10 АНГЕЛА ПЕТРЕСКА СИМИЌ 09.11.2023 11-12ч
11 ТОШЕ МИТРЕСКИ  09.11.2023 11-12ч
12 ИВА МИЦЕВСКА 09.11.2023 11-12ч
13 АЈШЕ МИФТЕРИ ВЕЏИУ 09.11.2023 12.30-13.30ч
14 ОЛГИЦА АТАНАСОВА 09.11.2023 12.30-13.30ч
15 ДАНИЈЕЛ ТРАЈАНОВСКИ 09.11.2023 12.30-13.30ч
16 ДРАГАНА САНДЕВА 09.11.2023 12.30-13.30ч
17 БЕКИМ ЛУШИ  09.11.2023 12.30-13.30ч
18 ДАРИО ТАЛЕСКИ 09.11.2023 12.30-13.30ч
19 ВИКТОР СТОЕВ  09.11.2023 13.30-14.30ч
20 МАРКО НИКОЛОСКИ 09.11.2023 13.30-14.30ч
21 СИМОН МАНАСИЕВ  09.11.2023 13.30-14.30ч
22 МАРИЈА ТРАЈКОВА ПЕТКОВСКА 09.11.2023 13.30-14.30ч
23 ЏЕЈЛАН МЕРСИМОВСКА 09.11.2023 13.30-14.30ч
24 ЛЕАНДРА КАДРИУ       09.11.2023 13.30-14.30ч
25 СТЕРЈА НИКОЛОВСКИ       09.11.2023 13.30-14.30ч
26 СНЕЖАНА ЈОВАНОВСКА       09.11.2023 13.30-14.30ч

 

V ГРУПА

Ред број   Име и презиме на  специјализантот       дата Час
1 АЛЕКСАНДАР ЈАКИМОВСКИ 10.11.2023 10-11ч
2 МИЛАН ПОПОСКИ 10.11.2023 10-11ч
3 АЈЕТ АСАНИ 10.11.2023 10-11ч
4 ЕМИЛИЈАН ЈУСУФОВСКИ 10.11.2023 10-11ч
5 СЛАВИЦА ВУКАШИНОВИЌ ПОПОВСКА 10.11.2023 10-11ч
6 ЛУЛЈЕТА ИСМАИЛИ РЕЏЕПИ 10.11.2023 10-11ч
7 ЈАСМИНА ДОБРЕВСКА  10.11.2023 11-12ч
8 РЕНАТА КОЧОСКА 10.11.2023 11-12ч
9 МАРИЈАН ПЕТРОВСКА 10.11.2023 11-12ч
10 САЊА ШОПОВА 10.11.2023 11-12ч
11 МАРИЈА ЦВЕТКОВА МЛАДЕНОВСКА 10.11.2023 11-12ч
12 ГРЕГОР КРСТЕВСКИ 10.11.2023 11-12ч
13 АЛЕКСАНДРА СЕРВИНИ МИТРОВИЌ 10.11.2023 12.30-13.30ч
14 МЕРИТА СЕЛМАНИ 10.11.2023 12.30-13.30ч
15 НИКОЛА МАНЕВ  10.11.2023 12.30-13.30ч
16 ХАЛИД АЛИЕД 10.11.2023 12.30-13.30ч
17 ИГОР ШОЈЛЕВ 10.11.2023 12.30-13.30ч
18 ЕВГЕНИЈА ТАЛЕВА 10.11.2023 12.30-13.30ч
19 АНДРЕА БОЈКОВСКА 10.11.2023 13.30-14.30ч
20 ДАРКО ПЕТРОВСКИ 10.11.2023 13.30-14.30ч
21 МОНИКА РИСТЕВСКА 10.11.2023 13.30-14.30ч
22 МАРИНА ДУДЕСКА 10.11.2023 13.30-14.30ч
23 ДЕЈАНА  КОСТОВСКА 10.11.2023 13.30-14.30ч
24 АНИТА НАНУШЕВСКА 10.11.2023 13.30-14.30ч
25 ГАЗМЕНД ЕЉЕЗИ 10.11.2023 13.30-14.30ч
26 ФАТИ ЕБИБИ 10.11.2023 13.30-14.30ч

 

VI ГРУПА

Ред број   Име и презиме на  специјализантот       дата Час
1 ЕМИЛИЈА СТЕФАНОСКА 13.11.2023 10-11ч
2 БЛЕРОН КОЛОЊА 13.11.2023 10-11ч
3 ТАМАРА ЃОРГЕВСКА 13.11.2023 10-11ч
4 МАЈА ТРАЈАНОВИЌ 13.11.2023 10-11ч
5 ВИКТОРИЈА ВАСИЛЕВСКА 13.11.2023 10-11ч
6 МАРТА ЦВЕТАНОВСКА 13.11.2023 10-11ч
7 САЊА ТРАЈАНОВИЌ 13.11.2023 11-12ч
8 АНА МАРИЈА КУВЕНЏИСКА 13.11.2023 11-12ч
9 АНИТА НИКОЛОВСКИ 13.11.2023 11-12ч
10 КУЗМАН СТЕФАНОВСКИ 13.11.2023 11-12ч
11 АНИТА ДАМЧЕСКА ДИМИТРОВСКИ 13.11.2023 11-12ч
12 АЛЕКСАНДРА БИЛЈАН 13.11.2023 11-12ч
13 НАТМИР МУСЛИУ 13.11.2023 12.30-13.30ч
14 КАТЕРИНА ПЕТКОВСКА 13.11.2023 12.30-13.30ч
15 ДАРКО ДАНИЛОСКИ 13.11.2023 12.30-13.30ч
16 АЛЕКСАНДАР БЛАЖЕВСКИ 13.11.2023 12.30-13.30ч
17 МАРЈА ГРЕКОВСКА МИТРОВА 13.11.2023 12.30-13.30ч
18 МАРИЈА МИЛЕСКА АВРАМОСКА 13.11.2023 12.30-13.30ч
19 СТОЈАНЧЕ ЗАФИРОВ 13.11.2023 13.30-14.30ч
20 КУЈТИМ РЕЏЕПИ 13.11.2023 13.30-14.30ч
21 ИВАНА АНДОНОВСКИ 13.11.2023 13.30-14.30ч
22 ИРЕНА ТРАЈКОВА  13.11.2023 13.30-14.30ч
23 НАТАЛИ  КОЦЕВА 13.11.2023 13.30-14.30ч
24 ЛУЈЗА ДИМИТРОВА 13.11.2023 13.30-14.30ч
24 АРТА ТАФА 13.11.2023 13.30-14.30ч

 

VII ГРУПА

1 СУМЕА КАСАМИ 14.11.2023 10-11ч
2 ЕЛЕНА ЈОСИФОСКА 14.11.2023 10-11ч
3 МАРЕ БУРОВСКА 14.11.2023 10-11ч
4 САИТ СУЛИМАНИ 14.11.2023 10-11ч
5 ФРОСИНА НИКОЛИЌ 14.11.2023 10-11ч
6 СЛАВИЦА ЛИПАЈКОВСКА 14.11.2023 10-11ч
7 БЕКИМ АЏАМИ 14.11.2023 11-12ч
8 МАРИЈАНА КАЦАРСКА 14.11.2023 11-12ч
9 РИХАД РЕЏЕПИ 14.11.2023 11-12ч
10 ИВАН АРГИРОВ  14.11.2023 11-12ч
11 СЕВЏАНЕ ЖАКУ 14.11.2023 11-12ч
12 ОЛИВЕР МИТРОВСКИ 14.11.2023 11-12ч
13 БЛЕРТА ЏЕМАИЛИ 14.11.2023 12.30-13.30ч
14 КРИСТИНА ПЕТРОВА 14.11.2023 12.30-13.30ч
15 ЕДИС ЈУКИЌ 14.11.2023 12.30-13.30ч
16 БЕСИМ ДЕМИРИ 14.11.2023 12.30-13.30ч
17 ЕЛИНДА ЈОНУЗИ 14.11.2023 12.30-13.30ч
18 ЈАСМИНА ТРАЈКОВА  14.11.2023 12.30-13.30ч
19 ВЕСНА НИКОЛОВА ТРАЈЧЕВСКА 14.11.2023 13.30-14.30ч
20 ТОМИСЛАВ МИЌУНОВИЌ 14.11.2023 13.30-14.30ч
21 ВЈОСА ЏАФЕРИ МАЗЛАМИ 14.11.2023 13.30-14.30ч
22 КРЕНАР МЕНА 14.11.2023 13.30-14.30ч
23 РЕЗЕАРТ САЛИУ 14.11.2023 13.30-14.30ч
24 САБИНА РУСТЕМОВСКА 14.11.2023 13.30-14.30ч

 

VIII ГРУПА

1 ТАМАРА ПЕТРОВА 15.11.2023 10-11ч
2 АДРИЈАН ЕЈУПИ 15.11.2023 10-11ч
3 ИВОНА ЈОВАНОВСКА 15.11.2023 10-11ч
4 АРТОН ЈАКУПИ 15.11.2023 10-11ч
5 СОЊА ПОПОВСКА 15.11.2023 10-11ч
6 САЊА ЃОРЕСКИ 15.11.2023 10-11ч
7 АЛЕКСАНДРА МИШЕВА 15.11.2023 11-12ч
8 САЊА ВАСОВИЌ 15.11.2023 11-12ч
9 НИКОЛА НАНЕ 15.11.2023 11-12ч
10 МАРИНА ХРИСТОВСКА 15.11.2023 11-12ч
11 МУСЛИЈА АДЕМОСКИ 15.11.2023 11-12ч
12 ДУШКО ЦИРИВИРИ 15.11.2023 11-12ч
13 КОСТАДИН ПОПОСКИ 15.11.2023 12.30-13.30ч
14 БОЈАН ТРНЧИЌ 15.11.2023 12.30-13.30ч
15 МАРИЈА БАЛШЕВСКА ВЕЗЕНКОСКА 15.11.2023 12.30-13.30ч
16 ХУЛЈА ЧАБАНИ 15.11.2023 12.30-13.30ч
17 МАРГАРИТА  СИМОНОСКА 15.11.2023 12.30-13.30ч
18 ИСИДОРА СТЕФАНОСКА ЈОВЧЕСКИ 15.11.2023 12.30-13.30ч
19 ЕЛЕНА ЧУРКОСКА -ТРАЈКОВСКА 15.11.2023 13.30-14.30ч
20 ЦВЕТАНКА ТУШЕВА АБРАШЕВА 15.11.2023 13.30-14.30ч
21 БИЛЈАНА ЃОРГИЕВА 15.11.2023 13.30-14.30ч
22 НИКОЛИНА МИХАЈЛОВА 15.11.2023 13.30-14.30ч
23 ЗАНА МАЛИЌИ       15.11.2023 13.30-14.30ч
24 МАЈА ДЕЈКОСКА       15.11.2023 13.30-14.30ч

 

IX ГРУПА

1 АИДА БЕЛУ 16.11.2023 10-11ч
2 ДИЈАНА СТАНКОВСКА НАСТЕВСКА 16.11.2023 10-11ч
3 НАТАЛИ ДЕЛИПЕТРОВА 16.11.2023 10-11ч
4 ФАТЈОН ДЕМА 16.11.2023 10-11ч
5 НАТАША КОЛЕВА 16.11.2023 10-11ч
6 МАРИЈА ТРАЈЧУЛЕВСКА 16.11.2023 10-11ч
7 АНАСТАСИЈА НАЦЕВА 16.11.2023 11-12ч
8 ДАНИЦА БЕЛИЧЕВСКА СТАВРЕВСКА 16.11.2023 11-12ч
9 ВЛАТКО БОЈОВСКИ 16.11.2023 11-12ч
10 ИВАНА АХТАРОВА 16.11.2023 11-12ч
11 МЕВЉАН АРИФИ 16.11.2023 11-12ч
12 МАРИЈА СТОЈАНОСКА 16.11.2023 11-12ч
13 ИЛИНА СПИРКОСКА 16.11.2023 12.30-13.30ч
14 МИЛИЦА БУБАЛО 16.11.2023 12.30-13.30ч
15 АНЕТА КРСТЕСКА 16.11.2023 12.30-13.30ч
16 СИМОНА ДЕСПОТОСКА 16.11.2023 12.30-13.30ч
17 МИХАИЛ ТОЛЕВ 16.11.2023 12.30-13.30ч
18 ВАЛБОНА НЕЗИРИ 16.11.2023 12.30-13.30ч
19 ТАРА МОЈСОСКА 16.11.2023 13.30-14.30ч
20 АЛЕКСАНДАР РИСТОСКИ 16.11.2023 13.30-14.30ч
21 КИРИЛ ЛАЗОВ 16.11.2023 13.30-14.30ч
22 ДИЈАНА ЈОВАНОВА 16.11.2023 13.30-14.30ч
23 ШКЕНДИЈЕ ИБРАИМИ АДЕМИ 16.11.2023   13.30-14.30ч
24 ДАРКО КИТАНОСКИ 16.11.2023   13.30-14.30ч

 

X ГРУПА

1 ЕРХАН САЛКОСКИ 17.11.2023 10-11ч
2 АНГЕЛА ГАВРИЛОВА СТАМЕНКОСКА 17.11.2023 10-11ч
3 АНГЕЛ СТЕФАНОВ 17.11.2023 10-11ч
4 САЊА БОШКОВСКА 17.11.2023 10-11ч
5 МАРТИН АНАСТАСОВ 17.11.2023 10-11ч
6 РАДИЦА СТОЈЧЕВСКА 17.11.2023 10-11ч
7 МАРТИН БАЈЛОЗОВ 17.11.2023 11-12ч
8 АРАТАН ХАЈДАРИ 17.11.2023 11-12ч
9 МАРИИЈА ТАШКОВСКА 17.11.2023 11-12ч
10 БИЛЈАНА АНДОНОВСКА ДОКОВСКА 17.11.2023 11-12ч
11 ЃОРГИ СТОЈЧЕВ  17.11.2023 11-12ч
12 ВЕТОН ЧИЧЕ 17.11.2023 11-12ч
13 ЉУЉЈЕТА БАРЈРАМИ МУСЛИУ 17.11.2023 12.30-13.30ч
14 АНА МАРИЈА ТАСЕВА ВАСИЛЕВА 17.11.2023 12.30-13.30ч
15 САЊА МИЛУНОВИЌ 17.11.2023 12.30-13.30ч
16 ТАТЈАНА СТОЈАНОСКА 17.11.2023 12.30-13.30ч
17 ФИКРЕТ ДЕМИШОСКИ 17.11.2023 12.30-13.30ч
18 МИКИ ЃОРЕСКИ 17.11.2023 12.30-13.30ч
19 МАРИЈА ВАСОВА 17.11.2023 13.30-14.30ч
20 ГЕНТ БИЉАЛИ 17.11.2023 13.30-14.30ч
21 ИВАНА БАБАЉ ВЕЉАНОВСКИ 17.11.2023 13.30-14.30ч
22 ВЛАТКО ЛУКАРОВ 17.11.2023 13.30-14.30ч
23 ЧЛИРИМ ИСАКИ 17.11.2023 13.30-14.30ч
24 ЕВА КРАЉЕВА 17.11.2023 13.30-14.30ч

 

XI ГРУПА

1 АДРИАН ПЕТРЕВСКИ 20.11.2023 10-11ч
2 КРИСТИНА ТРАЈЧЕВА ШИНДЕЛАР 20.11.2023 10-11ч
3 БЛАГИЦА ПЕЦАНОВА 20.11.2023 10-11ч
4 КАТЕРИНА ЛАКОВИЌ 20.11.2023 10-11ч
5 ЉУБИНКА ДЕМЈАНОСКА КРСТИЌ 20.11.2023 10-11ч
6 БЛЕТА ЗИБА 20.11.2023 10-11ч
7 КРИСТИЈАН ЧАУШЕВСКИ 20.11.2023 11-12ч
8 ЕЛЕНИЦА АЦЕВСКА 20.11.2023 11-12ч
9 АЛЕКСАНДРА ТАНЕВСКА 20.11.2023 11-12ч
10 АТЕМЕ КАРИЕ 20.11.2023 11-12ч
11 НИКОЛА ДИМОВ  20.11.2023 11-12ч
12 ОЛИВЕР ЛАЗАРОВСКИ 20.11.2023 11-12ч
13 СТЕФАНИ ЃОРЃИОСКА 20.11.2023 12.30-13.30ч
14 БЕСИМ МЕМЕДИ 20.11.2023 12.30-13.30ч
15 АЛЕКСАНДРА ЈОВАНОВСКА 20.11.2023 12.30-13.30ч
16 ДАНИЕЛА ЦВЕТКОВСКА 20.11.2023 12.30-13.30ч
17 ЛЕОНИД РАМОВ 20.11.2023 12.30-13.30ч
18 ПРАНВЕРА РАМАДАНИ 20.11.2023 12.30-13.30ч
19 АНГЕЛИНА НИКОЛВА 20.11.2023 13.30-14.30ч
20 ЛАЗАР КОСТОСКИ 20.11.2023 13.30-14.30ч
21 МАРИЈА ГАРЕСКА 20.11.2023 13.30-14.30ч
22 ЛИРИДОНА МУРТИШИ 20.11.2023 13.30-14.30ч
23 ИЛИР ЈАЈИ       20.11.2023 13.30-14.30ч
24 ПЕТАР КАНЕВЧЕ       20.11.2023 13.30-14.30ч

 

XII ГРУПА

1 СОЊА ТАСИЌ 21.11.2023 10-11ч
2 ЗАРИЈЕ АМЕТИ 21.11.2023 10-11ч
3 ТАТЈАНА ЈАКИМОВА АТАНАСОВСКИ 21.11.2023 10-11ч
4 ВИКТОР СПАСОВСКИ 21.11.2023 10-11ч
5 АЛЕКСАНДРА ЃОНЧЕСКА 21.11.2023 10-11ч
6 МЕЈДИН ИБРАИМ 21.11.2023 10-11ч
7 АНГЕЛА ОКЛЕСКА 21.11.2023 11-12ч
8 ГОЦЕ ГУЛЕСКИ 21.11.2023 11-12ч
9 АНГЕЛА ВОЛЧЕСКА 21.11.2023 11-12ч
10 АЛЕКСАНДРА НЕДЕЛКОВСКА 21.11.2023 11-12ч
11 ЕМИЛИЈА ПАСКОСКА 21.11.2023 11-12ч
12 ИЛИР АЛИУ 21.11.2023 11-12ч
13 МАРИЈАН АНАКИЕВСКИ 21.11.2023 12.30-13.30ч
14 АЛЕКСАНДРА АНГЕЛОВА 21.11.2023 12.30-13.30ч
15 САЊА КОЛЕВСКА 21.11.2023 12.30-13.30ч
16 ВЕРИЦА ПАВЛЕВА ЈОВАНОВА 21.11.2023 12.30-13.30ч
17 ВИКТОРИЈА ЗАРОВСКА 21.11.2023 12.30-13.30ч
18 БЕСА ПАЛОШИ 21.11.2023 12.30-13.30ч
19 САРА ХАЏИТРИФОН 21.11.2023 13.30-14.30ч
20 ДЕЈАН ТАНЕСКИ 21.11.2023 13.30-14.30ч
21 СОФИЈА МАТЕСКА 21.11.2023 13.30-14.30ч
22 НАТАША СТАНОЈЕВИЌ 21.11.2023 13.30-14.30ч
23 БЕХИЈЕ НУХИЈУ 21.11.2023 13.30-14.30ч
24 ИВАНА ИГЊАТОВИЌ МИХАЈЛОВА 21.11.2023 13.30-14.30ч

 

XIII ГРУПА

1 МОНИКА ЈОВЧЕВСКА 22.11.2023 10-11ч
2 НАТАША ВАСИЛЕСКА 22.11.2023 10-11ч
3 ИВАН МАНОВ 22.11.2023 10-11ч
4 БОРИС ПАНЕВ 22.11.2023 10-11ч
5 КАТЕРИНА КУЗМАНОВА 22.11.2023 10-11ч
6 ЈОВАНА СТОЈМЕНОВИЌ 22.11.2023 10-11ч
7   МИТРЕВСКИ ОЛИВЕР 22.11.2023 11-12ч
8 ЈУЛИЈА ЃИНОСКА 22.11.2023 11-12ч
9 ГЛОРИЈА СТЕФАНОСКА 22.11.2023 11-12ч
10 АНДРЕА ЈОВАНОВСКА 22.11.2023 11-12ч
11 ТАМАРА МИХАЈЛОВА МИЧЕВСКА 22.11.2023 11-12ч
12 МАРИЈАНА ПЕТРУШЕВИЌ 22.11.2023 11-12ч
13 ЕМИЛИЈА ДИМИТРОВА 22.11.2023 12.30-13.30ч
14 МАРЈАН СИЉАНОСКИ 22.11.2023 12.30-13.30ч
15 МАРИЈА КОСТОСКА 22.11.2023 12.30-13.30ч
16 МЕВЛАНЕ ИСЛАМИ ЛИМАНИ 22.11.2023 12.30-13.30ч
17 НИКОЛА ЈОСИМОВСКИ 22.11.2023 12.30-13.30ч
18 БОЈАНА ГЕОРГИЕВА 22.11.2023 12.30-13.30ч
19 ВЕРА ВИТАНОВА 22.11.2023 13.30-14.30ч
20 САРА ЃОРЃИОСКА КЕБАКОСКА 22.11.2023 13.30-14.30ч
21 ВАСКА  РАДЕСКА 22.11.2023 13.30-14.30ч
22 АЛЕКСАНДАР КИКИРКОВСКИ 22.11.2023 13.30-14.30ч
23 ЈОВО БУРНЕСКИ 22.11.2023 13.30-14.30ч
24 ЕМИЛИЈА СТАВРЕВСКА 22.11.2023 13.30-14.30ч