ТЕРМИНИ ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ПРАКТИЧНИОТ ДЕЛ ОД АЛС 06.06.2022 – 14.06.2022

РАСПОРЕД ЗА ПРАКТИЧНИОТ ДЕЛ ОД АЛС ОБУКА НА СПЕЦИЈАЛИЗАНТИ 2022 од 06.06.2022 до 14.06.2022 ВО МСЦ

I Група  06.06.2022год  

Ред.бр ИМЕ ПРЕЗИМЕ Час за полагање
1 МАРИЈА МИЛЕСКА АВРАМОСКА 9 до 10часот
2 ДАНИЈА ТРАЈАНОВСКИ 9 до 10часот
3 БИЛЈАНА ЛАЗАРОВА 9 до 10часот
4 КРЕНАР МЕНА 9 до 10часот
5 ЕВА МАРКОВСКА 9 до 10часот
6 ВЕРИЦА ПАВЛЕВА ЈОВАНОВА 10ч до 11часот
7 ЌЕНДРЕСА СЕЛА 10ч до 11часот
8 ЦВЕТАНКА ТУЛЕВА АБРАШЕВА 10ч до 11часот
9 МАРИЈА ЦВЕТКОВА МЛАДЕНОВСКА 10ч до 11часот
10 МАРИЈА ПЕТКОСКА 10ч до 11часот
11 МАРГАРИТА СИМОНОСКА 11.30ч-12,30ч
12 КАТЕРИНА ПЕТКОВСКА 11.30ч-12,30ч
13 РУХИДЕ АЗЕМИ НЕЗИРИ 11.30ч-12,30ч
14 МУСЛИЈА АДЕМОСКИ 11.30ч-12,30ч
15 ТЕУТА ЌАИЛИ ПАЈАЗИТИ 11.30ч-12,30ч
16 ФРОСИН А НИКОЛИЌ 12.30ч-13.30ч
17 МАРИЈАНА ТОМОВСКА 12.30ч-13.30ч
18 СТЕФАН  АПОСТОЛОСКИ 12.30ч-13.30ч
19 ИГОР ШОЈЛЕВ 12.30ч-13.30ч
20 СЛАВИЦА ВУКАШИНОВИЌ ПОПОВСКА 12.30ч-13.30ч

  I I Група  07.06.2022год  

Ред.бр ИМЕ ПРЕЗИМЕ Час за полагање
     
1 ЕМИЛИЈА ДИМИТРОВА 9 до 10часот
2 КУЈТИ РЕЏЕПИ 9 до 10часот
3 МАРИЈА БАЛШЕВСКА ВЕЗЕНКОСКА 9 до 10часот
4 ЕЛЕНА ЦОЦЕВА 9 до 10часот
5 МАЈА АНТЕВСКА 10ч до 11часот
6 АЛЕКСАНДАР ЃЕРОСКИ 10ч до 11часот
7 КАТЕРИНА ЛАКОВИЌ 10ч до 11часот
8 БЛАГОРОДНА ИЛИЕВ 10ч до 11часот
9 ЕЛЕНА ЧУРКОСКА ТРАЈКОВСКА 10ч до 11часот
10 ГАЗМЕНД ЕЉЕЗИ 11.30ч-12,30ч
11 ТЕОДОРА ЈАКИМОВСКА 11.30ч-12,30ч
12 ЗАНА МАЛИЌИ 11.30ч-12,30ч
13 МИХАИЛ ТОЛЕВ 11.30ч-12,30ч
14 ВЕСНА НИКОЛОВА ТРАЈЧЕВСКА 11.30ч-12,30ч
15 ДАЈАНА БЕЛКОСКА БЛАЖЕСКА  12.30ч-13.30ч
16 АНГЕЛА ПЕТРОВСКА СИМИЌ 12.30ч-13.30ч
17 САЊА БОШКОВСКА 12.30ч-13.30ч
18 ТАТЈАНА ЈАКИМОВА АТАНАСОВА 12.30ч-13.30ч
19 ВЛАТКО КАРАНФИЛОВСКИ 12.30ч-13.30ч
20 МАЈА ВЕЛКОСКА 12.30ч-13.30ч
21 АДРИАНА ЕЈУПИ 12.30ч-13.30ч

  III Група  08.06.2022год  

Ред.бр ИМЕ ПРЕЗИМЕ Час за полагање
     
1 МАЈА ВЕЛКОВСКА 9 до 10часот
2 МАРИЈА ТРАЈЧУЛОВСКА 9 до 10часот
3 СЕЛА ЌЕНДРЕСА 9 до 10часот
4 МАРИЈАНА ПЕТРУШЕВИЌ 9 до 10часот
5 ЕЛИФ ВРАЈНКО 9 до 10часот
6 ИНДРИТ КАПРОЛИ 10ч до 11часот
7 ПЕТАР КУЗМАНОВСКИ 10ч до 11часот
8 ТЕОДОРА ТОДОРОВА 10ч до 11часот
9 АНЕТА КРСТЕСКА 10ч до 11часот
10 НАТАЛИ ИЛИЕСКА 10ч до 11часот
11 ЕЛЕНА ЈАНУШЕСКА 11.30ч-12,30ч
12 АЛЕКСАНДРА СЕРВИНИ 11.30ч-12,30ч
13 АНГЕЛА ОКЛЕСКА 11.30ч-12,30ч
14 САБИНА РУСТЕМОВСКА 11.30ч-12,30ч
15 ФАИК ДЕМИРИ 11.30ч-12,30ч
16 БЛЕТА ЗИБА 12.30ч-13.30ч
17 АЛЕКСАНДРА ЃОНЧЕСКА 12.30ч-13.30ч
18 ЕМИЛИЈА СТАВРЕВСКА 12.30ч-13.30ч
19 МАРИЈА ТРАЈЧУЛЕСКА 12.30ч-13.30ч
20 МАРИНА ХРИСТОВСКА 12.30ч-13.30ч
    21                     МИМОЗА МИРКОСКА 12.30ч-13.30ч

  IV Група  09.06.2022год  

Ред.бр ИМЕ ПРЕЗИМЕ Час за полагање
     
1 ФАТИ ЕБИБИ 9 до 10часот
2 ЛАЗАР КОСТОВСКИ 9 до 10часот
3 САЊА ТРАЈАНОВИЌ 9 до 10часот
4 ДИЈАНА СТАНКОВСКА НАСТЕВСКА 9 до 10часот
5 АЛЕКСАНДАР РИСТОВСКИ 9 до 10часот
6 АНИТА ХАЏИ МАНЧЕВА 10ч до 11часот
7 БЛАГИЦА ПЕЦАНОВА 10ч до 11часот
8 АНИТА НИКОЛОВСКИ  10ч до 11часот
9 НАТАША МАЛИНОВА 10ч до 11часот
10 ДАНЧЕ ГЛИГОРОВА 10ч до 11часот
11 АИДА БЕГУ 11.30ч-12,30ч
12 ЃОРГИ СТОЈЧЕВ 11.30ч-12,30ч
13 КРИСТИНА ПЕТРОВА  11.30ч-12,30ч
14 АНГЕЛА ГАВРИЛОВА 11.30ч-12,30ч
15 МОНИКА РИСТОВ 11.30ч-12,30ч
16 ЕМИЛИЈАН ЈУСУФОВСКИ 12.30ч-13.30ч
17 БЛЕДАР АСАНИ 12.30ч-13.30ч
18 СТЕРИЈА НИКОЛОВСКИ 12.30ч-13.30ч
19 САЊА КОЛЕВСКА 12.30ч-13.30ч
20 БОЈАНА БАТКОСКА ШЕКУТКОСКА 12.30ч-13.30ч

  V Група  13.06.2022год  

Ред.бр ИМЕ ПРЕЗИМЕ Час за полагање
     
1 ЕМИНЕ МУСТАФА ЈАШАРИ 9 до 10часот
2 ЈОВО БУРНЕСКИ 9 до 10часот
3 ЃОРЃИ НЕСТОРОВ 9 до 10часот
4 АНИТА НАНУШЕВСКА 9 до 10часот
5 СОЊА ПОПОВСКА 9 до 10часот
6 АРБАНА РЕЏЕПИ 10ч до 11часот
7 ГОЦЕ ГУЛЕСКИ 10ч до 11часот
8 АЛЕКСАНДРА НЕДЕЛКОВСКА 10ч до 11часот
9 ДАНИЕЛ ЃОРЃИЕВСКИ 10ч до 11часот
10 ИВАНА ЈОВАНОВСКА 10ч до 11часот
11 СВЕТЛАНА МАЈОСКА КОСТАДИНОСКА 11.30ч-12,30ч
12 МАРИНА ЈАКИМОСКА ДИМКОВСКА 11.30ч-12,30ч
13 ЕЛЕОНОРА ЈОВАНОВА ПЕПЕЛАШЕВА 11.30ч-12,30ч
14 АРТАН ХАЈДАРИ 11.30ч-12,30ч
15 ЕЛЕНА МАТЕСКА 11.30ч-12,30ч
16 АНА ТАЛЕВСКА 12.30ч-13.30ч
17 НАТАЛИ ТАНЕСКА СПИРКОСКА 12.30ч-13.30ч
18 ВИКТОРИЈА БОШКОСКА 12.30ч-13.30ч
19 АРТА ТАФА 12.30ч-13.30ч
20 САШО ПУЦАКОСКИ 12.30ч-13.30ч
21 СТЕФАН ПАНДИЛОВ 12.30ч-13.30ч

  VI Група  14.06.2022год  

Ред.бр ИМЕ ПРЕЗИМЕ Час за полагање
     
1                           ДАРКО ВЕЉАНОСКИ 9 до 10часот
2 ДИЈАНА БИБОВСКА 9 до 10часот
3 РИХАД РЕЏЕП 9 до 10часот
4 АНА МАРИЈА КУВЕНЏИСКА 9 до 10часот
5 ЕВА КРАЉЕВА 9 до 10часот
6 ГЛОРИЈА СТЕФАНОСКА 10ч до 11часот
7 БЕКИМ АЏАМИ 10ч до 11часот
8 ЕДИС ЈУКИЌ 10ч до 11часот
9 ТАЊА КАРОВА 10ч до 11часот
10 БОЈАНА ДАСКАЛОВ 10ч до 11часот
11 САРА АЛЕКСОВСКА 11.30ч-12,30ч
12 НИКОЛА МАНЕВ 11.30ч-12,30ч
13 СЕВЏАНЕ ЖАКУ 11.30ч-12,30ч
14 ИСМАИЛ МУАРЕМ 11.30ч-12,30ч
15 ЕДОНА АБДИУ ЏАМБАЗИ 11.30ч-12,30ч
16 ВЛАТКО БОЈОСКИ 12.30ч-13.30ч
17 ВИОЛЕТА АНДРЕЕВСКА 12.30ч-13.30ч
18 МАРИЈАН АНАЌИЕВСКИ 12.30ч-13.30ч
19 ПАВЛИНКА ЧАВДАРОВА 12.30ч-13.30ч
20 БРАНКИЦА ВАРОШАНСКА 12.30ч-13.30ч
21 ФАЈТОН ДЕМА  12.30ч-13.30ч


This site is registered on wpml.org as a development site.