РАСПОРЕД НА ОБУКИ ЗА МОДУЛОТ BASIC LIIFE SUPPORT (BLS)- ОСНОВНО ОДРЖУВАЊЕ ВО ЖИВОТ ВО УСТАНОВАТА МЕДИЦИНСКИ СИМУЛАЦИСКИ ЦЕНТАР

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. АНАСТАСИЈА БАЛЕВСКА 22.01.2024 10ч-13ч
2. ИВАНА  СТОЈАНОСКА 22.01.2024 10ч-13ч
3. ТАМАРА  ТАНЕВСКА 22.01.2024 10ч-13ч
4. КАТЕРИНА КИТЕСКА 22.01.2024 10ч-13ч
5.  ФИЛИП ДИМОВСКИ 22.01.2024 10ч-13ч
6. СИМОНА ПАРУЛЕСКА 22.01.2024 10ч-13ч
7. НИКОЛА ТУТУРЕСКИ 22.01.2024 10ч-13ч
8. МАРИНА ЧАВКОСКА 22.01.2024 10ч-13ч
9. АЛЕКСАНДРА РАДИЌ БЕЛЕСКА 22.01.2024 10ч-13ч
10. МИХАЈЛО РОЏЕВСКИ 22.01.2024 10ч-13ч
11. БЕСМИРА ИСАКУ 22.01.2024 10ч-13ч
12. АЛЕКСАНДРА ЈАКИМОВСКИ 22.01.2024 10ч-13ч
13. САМЕДИН БИСЛИМИ 22.01.2024 10ч-13ч
14. ЕРМИН РЕНДА  22.01.2024 10ч-13ч
15. МАРИЈА ЛАЗОВСКА НИКОЛОВСКА 22.01.2024 10ч-13ч
16. АНДИ АЛИУ 22.01.2024 10ч-13ч
17. ОРНЕЛА ЛАЧИ 22.01.2024 10ч-13ч
18. МАРИО МЛАДЕНОВСКИ 22.01.2024 10ч-13ч
19. МОНИКА ЛУКАРОВСКА 22.01.2024 10ч-13ч
20. ДЕЈАН ТРПЕВСКИ 22.01.2024 10ч-13ч
21. ЃОРГИ СТАВРИЌ 22.01.2024 10ч-13ч
22. СЕЛМА РУСТЕМИ 22.01.2024 10ч-13ч
23. АНДРЕЈ  ЈОРДАНОВ 22.01.2024 10ч-13ч

 

2 ГРУПА

 

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАРИЈА ПОПОВА 23.01.2024 10ч-13ч
2. СИМОНА КОЦЕВА 23.01.2024 10ч-13ч
3. ЗОРАНЧО НАЈДОСКИ 23.01.2024 10ч-13ч
4. КОНСТАНТИН САВОСКИ 23.01.2024 10ч-13ч
5.  ДАНИЕЛ АВРАМОВСКИ 23.01.2024 10ч-13ч
6. ДАВИД ЈОВАНОСКИ 23.01.2024 10ч-13ч
7. МАРИЈА ЈОРДАНОСКА 23.01.2024 10ч-13ч
8. МАРИНЕЛА БОЧВАРОСКА 23.01.2024 10ч-13ч
9. ИВАНА ДИМОСКА 23.01.2024 10ч-13ч
10. ЌЕНДРЕСА  КАДРИУ 23.01.2024 10ч-13ч
11. АДРИЈАН ИМЕРИ 23.01.2024 10ч-13ч
12. МИРЛИНДА КАДРИУ 23.01.2024 10ч-13ч
13. КОЧО БОЈАЏИЕВ 23.01.2024 10ч-13ч
14. БЕСНИК АЛИЈИ 23.01.2024 10ч-13ч
15. РИСТО БАШУРОСКИ 23.01.2024 10ч-13ч
16. КАТЕРИНА ИВАНОВСКА 23.01.2024 10ч-13ч
17. ИВАНА НЕДАНОВСКА  23.01.2024 10ч-13ч
18. НЕВЕНА НИКОЛОВА 23.01.2024 10ч-13ч
19. ФАТЉУМЕ НУРЕДИНИ 23.01.2024 10ч-13ч
20. ОЛИВЕРА НЕДЕЛКОВСКА 23.01.2024 10ч-13ч
21. ЕВГЕНИЈА НИКОЛОВА 23.01.2024 10ч-13ч
22. СТЕФАН ВАСИЛЕВСКИ  23.01.2024 10ч-13ч
23. АВДИ  НАЗИФИ 23.01.2024 10ч-13ч

 

3 ГРУПА

 

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАЛИГОНА РЕЏЕПИ 24.01.2024 10ч-13ч
2. ЛАБИНА  ЦРВЕНКОВА 24.01.2024 10ч-13ч
3. АНАСТАСИЈА МИЛЕНКОСКА 24.01.2024 10ч-13ч
4. НАТАЛИЈА ЧАНЕВА 24.01.2024 10ч-13ч
5.  ЕМИЛИЈА БАБАМОВСКА 24.01.2024 10ч-13ч
6. ЗОРАН ФАРМАКОСКИ 24.01.2024 10ч-13ч
7. МАРИЈА  ТЕМЕЛКОСКА 24.01.2024 10ч-13ч
8. АРБИЈОН КОЛАРИ 24.01.2024 10ч-13ч
9. МИРЈАНА НИКОЛОВА 24.01.2024 10ч-13ч
10. ЈУЛИЈА КОСТАДИНОСКА 24.01.2024 10ч-13ч
11. ЗОРАНА  ЈЕФТИМОВА 24.01.2024 10ч-13ч
12. МИРЈАНА  ГИГОВА 24.01.2024 10ч-13ч
13. МИЛИЦА СТАНОЕВСКА  24.01.2024 10ч-13ч
14. ПАВЛЕ МАНЕВСКИ 24.01.2024 10ч-13ч
15. ОЛГИЦА МИТРЕВА 24.01.2024 10ч-13ч
16. ТАМАРА УТКОВСКА 24.01.2024 10ч-13ч
17. ЛИДИЈА МАЗНЕВСКА 24.01.2024 10ч-13ч
18. ИВА СТОЈАНОВСКА 24.01.2024 10ч-13ч
19. СТОЈАНКА ЕНИМИТЕВА 24.01.2024 10ч-13ч
20. ДРАГАН АПОСТОЛОВСКИ 24.01.2024 10ч-13ч
21. АМИР ЕЉЕЗИ 24.01.2024 10ч-13ч
22. КОНСТАНТИНА ЈОВАНОВСКА 24.01.2024 10ч-13ч
23. МАРТИНА  СОФРОНИЈЕВИЌ 24.01.2024 10ч-13ч

 

4 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. АНГЕЛА МЛАДЕНОВСКА 25.01.2024 10ч-13ч
2. ДРАГАНА СЕРЧЕВСКА 25.01.2024 10ч-13ч
3. ФРОСИНА МЛАДЕНОВСКА ЈАКИМОВА 25.01.2024 10ч-13ч
4. АРБЕН МУСТАФИ 25.01.2024 10ч-13ч
5.  РЕНАТА ИВАНОСКА АВРАМОСКА 25.01.2024 10ч-13ч
6. ФАТБАРДХА СКЕНДЕРИ  25.01.2024 10ч-13ч
7. ЕМИЛИЈА МИЛЕСКА  25.01.2024 10ч-13ч
8. СЛАЃАНА ЃОРЃЕВСКА 25.01.2024 10ч-13ч
9. ЕЛЕНА  СТОЈАНОВА 25.01.2024 10ч-13ч
10. ВИЛИ СТАМКОВА 25.01.2024 10ч-13ч
11. ТЕРЕЗА КУЗМАНОСКА 25.01.2024 10ч-13ч
12. ОРХАН СЕЛИМИ 25.01.2024 10ч-13ч
13. ТАМАРА ПАК 25.01.2024 10ч-13ч
14. АРДИТ ХАЉИТИ 25.01.2024 10ч-13ч
15. ШЕРИЗАТЕ СУЉЕЈМАНИ 25.01.2024 10ч-13ч
16. ФРОСИНА ЈОРДАНОСКА 25.01.2024 10ч-13ч
17. АГОН ИДРИЗИ 25.01.2024 10ч-13ч
18. ВЛАТКО АТАНАСОВ 25.01.2024 10ч-13ч
19. АНДРЕА ВЕЉАНОСКА СТОЈАНОВСКИ 25.01.2024 10ч-13ч
20. КРИСТИНА ЗЛАТЕСКА 25.01.2024 10ч-13ч
21. АНА ПЕТКОВА 25.01.2024 10ч-13ч
22. МАРИЈА БОЖИНОСКА 25.01.2024 10ч-13ч
23. МАРТИНА  ЈАНЕВА 25.01.2024 10ч-13ч

 

5 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАТЕЈА  ЛАЗАРЕВСКА 26.01.2024 10ч-13ч
2. НАТАША  ПЕТРОВА 26.01.2024 10ч-13ч
3. БЛЕРИНА ЌАМИЛИ 26.01.2024 10ч-13ч
4. МАРТИНА ВАСИЛЕВСКА НЕСТОРОВ 26.01.2024 10ч-13ч
5.  НАДИЦА ПЕТРОВА 26.01.2024 10ч-13ч
6. МАРИО ПЕТРЕСКИ 26.01.2024 10ч-13ч
7. НИДА БЕБА 26.01.2024 10ч-13ч
8. ЕМА СТОИЦОВСКА 26.01.2024 10ч-13ч
9. СУМЕЈА ПАЈАЗИТИ ШАБАН  26.01.2024 10ч-13ч
10. МАРИЈА  СПАСОВСКА 26.01.2024 10ч-13ч
11. НАРЦИЗЕ БЕАДИНИ 26.01.2024 10ч-13ч
12. ЕЛЕНА ТАСЕВА СТОИЛКОВА 26.01.2024 10ч-13ч
13. ДАРКО ГОГОВ 26.01.2024 10ч-13ч
14. РОН ВЕЈСЕЛИ 26.01.2024 10ч-13ч
15. ГАБРИЕЛА РИСТОВА 26.01.2024 10ч-13ч
16. ЕЛЕНА НАЦЕВА 26.01.2024 10ч-13ч
17. САРА ИЛИОСКА 26.01.2024 10ч-13ч
18. АГНЕСА БАКИУ 26.01.2024 10ч-13ч
19. САНДРА СТОЈАНОВСКА 26.01.2024 10ч-13ч
20. МАРИЈА МАГДАЛЕНА ЛАЗОСКА 26.01.2024 10ч-13ч
21. КИРИЛ ЧИПЛАКОВСКИ 26.01.2024 10ч-13ч
22. ФИЛИП КАРОВСКИ 26.01.2024 10ч-13ч
23. БИЛЈАНА ПЕТРУШЕВСКА  26.01.2024 10ч-13ч

 

6 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. СТЕФАНИЈА МИТРОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
2. АЛБЕРТА ДЕРВИШИ 29.01.2024 10ч-13ч
3. ТЕОДОРА ТРАЈКОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
4. ЉАВДРИМ МЕМЕТИ 29.01.2024 10ч-13ч
5.  СОФИЈА РИСТЕВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
6. МАЈА РИСТЕСКА 29.01.2024 10ч-13ч
7. ЗОРИЦА СПАСОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
8. АНГЕЛА ДИМЕСКА 29.01.2024 10ч-13ч
9. МАРИЈА ГЕОРГИЕВА 29.01.2024 10ч-13ч
10. МАРТИН ИЛИОВСКИ 29.01.2024 10ч-13ч
11. КРИСТИНА МИЦКОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
12. ПЕТРА ТЕМЕЛКОВА 29.01.2024 10ч-13ч
13. ИВОНА БОШКОВСКА СПАСОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
14. ЗУЉЕЈХА САЛМАНИ 29.01.2024 10ч-13ч
15. ЛЕОНОРА ВЕСЕЛИ ЈАГУПИ 29.01.2024 10ч-13ч
16. ШПРЕСИМ ЈАГУПИ 29.01.2024 10ч-13ч
17. ТАМАРА ЃОРГИЕВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
18. САНДРА ИГНОВА 29.01.2024 10ч-13ч
19. ТАМАРА ПЕЈОСКА 29.01.2024 10ч-13ч
20. ИВОНА КАРАЏОСКА 29.01.2024 10ч-13ч
21. МАЈА ПЕТРОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
22. АНГЕЛА МОНЕВСКА 29.01.2024 10ч-13ч
22. АНА  ПАЈАКОВСКА 29.01.2024 10ч-13ч

 

7 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. АЛЕКСАНДРА РИСТОВА 30.01.2024 10ч-13ч
2. АНГЕЛА ЗИМОСКА 30.01.2024 10ч-13ч
3. АНТОНИЈА ЛАЗАРЕВСКА 30.01.2024 10ч-13ч
4. ИВАНА СТОЈАНОСКА 30.01.2024 10ч-13ч
5.  АЛЕКСАНДРА БАНЕВА 30.01.2024 10ч-13ч
6. АРТА ЏЕМАИЛИ 30.01.2024 10ч-13ч
7. ЕРСИН ВРАЈНКО 30.01.2024 10ч-13ч
8. ЈАНА ТОДОРОВСКА 30.01.2024 10ч-13ч
9. МАРТИН СТОЈАНОСКИ 30.01.2024 10ч-13ч
10. АМИРА ЕМИНОВИЌ 30.01.2024 10ч-13ч
11. ДОРА ТРАЈКОВСКА 30.01.2024 10ч-13ч
12. БОБИ КИРКОВСКИ 30.01.2024 10ч-13ч
13. АХМЕТ ИСМАИЛ 30.01.2024 10ч-13ч
14. ДАНИЕЛ ЈОВАНОВСКИ 30.01.2024 10ч-13ч
15. ФАТЈОНА КОЛАРИ 30.01.2024 10ч-13ч
16. САРА БЛАГОЈКА ТАЛЕВСКА 30.01.2024 10ч-13ч
17. АНИТА МИЛОШЕСКА 30.01.2024 10ч-13ч
18. ЈАНЕ ИВАНОСКИ 30.01.2024 10ч-13ч
19. ВЉОРА СУЛЕЈМАНИ ФЕРА 30.01.2024 10ч-13ч
20. АДРИАНА БЕЌИРИ-ЈАШАРИ 30.01.2024 10ч-13ч
21. ТЕОДОРА СПАСОВСКА 30.01.2024 10ч-13ч
22. КРИСТИЈАН АЛЧЕВСКИ 30.01.2024 10ч-13ч
23. БОРЈАНКА П. МИТЕВ 30.01.2024 10ч-13ч

 

8 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. ДЕНИ ДУЕВСКИ 31.01.2024 10ч-13ч
2. МАРИЈА ДОЛДУРОВА 31.01.2024 10ч-13ч
3. МИНА МАРИНКОВИЌ 31.01.2024 10ч-13ч
4. ЕРСИН МЕРЏАНОВСКИ 31.01.2024 10ч-13ч
5.  БИСЕРА ПОПОВСКА 31.01.2024 10ч-13ч
6. БЕСИМ ДЕМИРИ 31.01.2024 10ч-13ч
7. МАРИЈАН ШИЛЕВ 31.01.2024 10ч-13ч
8. САНДРА ЈОСИФОВА 31.01.2024 10ч-13ч
9. АРБА ШАЌИРИ 31.01.2024 10ч-13ч
10. МУХАМЕДИН ЗИБЕРИ 31.01.2024 10ч-13ч
11. ЛЕОН СТОЈКОВСКИ 31.01.2024 10ч-13ч
12. ЕЛЕНА ПАРТАЛОСКА 31.01.2024 10ч-13ч
13. АЈХАН БЕЌИРОСКА 31.01.2024 10ч-13ч
14. ЕМИЛИЈА САЈЧЕСКА 31.01.2024 10ч-13ч
15. ЗОРАН ГОЛАБОСКИ 31.01.2024 10ч-13ч
16. РУЖДИЕ ДЕМИШИ 31.01.2024 10ч-13ч
17. САБИР СУЛЕЈМАН 31.01.2024 10ч-13ч
18. АЛБНОРА НАСУФИ АСАНИ 31.01.2024 10ч-13ч
19. РАДМИЛА ПАТИРОВА 31.01.2024 10ч-13ч
20. ГЕЗИМЕ МУРАТИ САЛИЈИ 31.01.2024 10ч-13ч
21. ЈОВАН КУЗМАНОВ 31.01.2024 10ч-13ч
22. ФЛОРИДА РЕЏЕПИ 31.01.2024 10ч-13ч

 

9 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. АРЉИНДА РУШИДИ АЗИЗИ 01.02.2024 10ч-13ч
2. ГОЈАРД ХАЈРДИНИ 01.02.2024 10ч-13ч
3. АНГЕЛА МАРТИНОСКА 01.02.2024 10ч-13ч
4. АЛЕКСАНДРА АРСОВА КОСТОВСКА 01.02.2024 10ч-13ч
5.  АНА АТАНАСОВА 01.02.2024 10ч-13ч
6. ДАРКО САЉАМОВСКИ 01.02.2024 10ч-13ч
7. КРИСТИЈАН АНДОНОСКИ 01.02.2024 10ч-13ч
8. ИГОР ВЕЛЈАНОСКИ 01.02.2024 10ч-13ч
9. ЕРДИН  ЈУСУФИ 01.02.2024 10ч-13ч
10. ТОНИ ЈОВАНОВ 01.02.2024 10ч-13ч
11. МАРИЈА МИЦЕВСКА  01.02.2024 10ч-13ч
12. ЈЕЛЕНА СТОЈЧИЌ 01.02.2024 10ч-13ч
13. СЕЛМА БЕЌИРОВСКА 01.02.2024 10ч-13ч
14. МОНИКА БЛАЖЕСКА 01.02.2024 10ч-13ч
15. ХРИСТИНА ТОДОРОВСКА 01.02.2024 10ч-13ч
16. ТИНА РАФАЈЛОВСКА ХАЏИ ВАСИЛЕВА 01.02.2024 10ч-13ч
17. ДИЕЛЗА БРАИМИ РУШИТ 01.02.2024 10ч-13ч
18. СЕМИХА  СЕЉАМ 01.02.2024 10ч-13ч
19. НЕСРИНЕ РАМАДАНИ 01.02.2024 10ч-13ч
20. САШО ЗАФИРОВСКИ 01.02.2024 10ч-13ч
21. РОСИЦА СИАМКОУРИ 01.02.2024 10ч-13ч
22. ЕВГЕНИЈА ГАЛЕВА 01.02.2024 10ч-13ч

 

10 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАРИО ЈАКИМОВСКИ  02.02.2024 10ч-13ч
2. ЉУБИЦА ДИМИТРЕВСКА  02.02.2024 10ч-13ч
3. АЛЕКСАНДАР ЈАКИМОВСКИ 02.02.2024 10ч-13ч
4. БЉЕРТА ЕМИНИ КОЏАЏИКУ 02.02.2024 10ч-13ч
5.  ВЈОСА УСЕИНИ 02.02.2024 10ч-13ч
6. ЛОРЕТА МАНЕВА 02.02.2024 10ч-13ч
7. ГЕРТА СПАХИУ АЛИЛИ 02.02.2024 10ч-13ч
8. АРИТА ФАЗЛИУ 02.02.2024 10ч-13ч
9. ФАТЈОНА МИСЛИМИ 02.02.2024 10ч-13ч
10. ЌАМИЛЕ ЌАЗИМИ БЕРИША 02.02.2024 10ч-13ч
11. СТОЈНА АНДОНОСКА 02.02.2024 10ч-13ч
12. АРМИН АМЕДОВСКИ 02.02.2024 10ч-13ч
13. ПАВЛЕ ЈОВАНОВСКИ 02.02.2024 10ч-13ч
14. ОЛГИЦА ЈАКИМОВСКА ЧАЛДАРОВ 02.02.2024 10ч-13ч
15. ФЕЛИНА САПУНЏИЈА 02.02.2024 10ч-13ч
16. БЕРНА ОМЕРОВА 02.02.2024 10ч-13ч
17. СУЗАНА МИЦОВА ИВАНОВСКА 02.02.2024 10ч-13ч
18. ТЕОДОРА СТЕВАНОСКА 02.02.2024 10ч-13ч
19. ДАФИНА АЛИЛИ 02.02.2024 10ч-13ч
20. ПЕЦО НАСТОСКИ 02.02.2024 10ч-13ч
21. СЛАВИЦА ДОНЕВА  02.02.2024 10ч-13ч
22. ДИМИТАР РУТЕВСКИ 02.02.2024 10ч-13ч

 

11 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАРИЈАНА НАУМОСКА 05.02.2024 10ч-13ч
2. СЕВИМ ЖАКУ 05.02.2024 10ч-13ч
3. ФОРТИМ ИСА 05.02.2024 10ч-13ч
4. АЛЕКСАНДРА ЃОРШОВСКА 05.02.2024 10ч-13ч
5.  СЕБЕХАТ СЕЈДИЈИ САИТИ 05.02.2024 10ч-13ч
6. МАРИНА РАЗМОСКА 05.02.2024 10ч-13ч
7. МИЛЕНА ПРОКОПОВСКА 05.02.2024 10ч-13ч
8. ПЕТАР СТОЈАНОВСКИ 05.02.2024 10ч-13ч
9. АРБЕН ШУРЛАНИ 05.02.2024 10ч-13ч
10. АНА-МАРИЈА АРЏАНОВА 05.02.2024 10ч-13ч
11. МАРИЈА ПЕТРУШЕВСКА 05.02.2024 10ч-13ч
12. МАМУДИЈЕ  МЕМЕТИ 05.02.2024 10ч-13ч
13. ТЕУТА  ЕМИНИ РУШИТИ 05.02.2024 10ч-13ч
14. АРДИАН БИЛАЛИ 05.02.2024 10ч-13ч
15. СИМОНА ТРЕНЧЕВСКА  05.02.2024 10ч-13ч
16. БИЉАНА  АНДОНОВСКА 05.02.2024 10ч-13ч
17. САЊА  ЃОРИЃ 05.02.2024 10ч-13ч
18. ЗЕКИЈЕ ФАЗЛИУ 05.02.2024 10ч-13ч
19. АРДИТА ДЕМИРИ КАДРИУ 05.02.2024 10ч-13ч
20. НАТАЛИЈА ЦОКЛЕСКА ШУНТОВ 05.02.2024 10ч-13ч
21. АНГЕЛА  КОСТАДИНОВА 05.02.2024 10ч-13ч
22. ТЕОДОРА  СТОЈАНОВСКА 05.02.2024 10ч-13ч

 

12 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МЕНДЕ  ЧАВДАРОВСКИ 06.02.2024 10ч-13ч
2. ГОЈАРД ЌАМИЛИ 06.02.2024 10ч-13ч
3. НАДИЦА ДРАСКАЧЕВА 06.02.2024 10ч-13ч
4. ДАФИ ШЕМОВ 06.02.2024 10ч-13ч
5.  МОНИКА  СТОЈАНОСКА 06.02.2024 10ч-13ч
6. ВЕСЕЛИНКА ЛАЛЧЕВСКА 06.02.2024 10ч-13ч
7. ЕМА РИСТОВСКА СМИЧКОВСКА 06.02.2024 10ч-13ч
8. АНИТА ФИЛЕВА 06.02.2024 10ч-13ч
9. ШКУМБИМ  АСАНИ 06.02.2024 10ч-13ч
10. ИВАНА  БОГЕСКА 06.02.2024 10ч-13ч
11. БЕСА  АЛИЈА  06.02.2024 10ч-13ч
12. ИВАНА БАБАЉ ВЕЉАНОСКИ 06.02.2024 10ч-13ч
13. НЕВАИП  КАМБЕРИ 06.02.2024 10ч-13ч
14. АНГЕЛА  БОГЕСКА 06.02.2024 10ч-13ч
15. АЛЕКСАНДАР  ЛОНГУРОВ 06.02.2024 10ч-13ч
16. ХРИСТИЈАН  ДИМИТРОВСКИ  06.02.2024 10ч-13ч
17. САЊА  ПАШОСКИ 06.02.2024 10ч-13ч
18. ФИДАН АДЕМИ 06.02.2024 10ч-13ч
19. СИЛВИЈА  КРАЉЕВСКА 06.02.2024 10ч-13ч
20. МАТЕЈ  НИКОЛОВ 06.02.2024 10ч-13ч
21. ВИКТОРИЈА  АТАНАСОВА 06.02.2024 10ч-13ч
22. ШПРЕСА  ДАУТИ 06.02.2024 10ч-13ч

 

13 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. АНА МАДИЌ 07.02.2024 10ч-13ч
2. АНИТА ПИПОНСКА 07.02.2024 10ч-13ч
3. КАТЕРИНА СПАСЕСКА ЃУРОВСКА 07.02.2024 10ч-13ч
4. ТАМАРА АТАНАСОВА 07.02.2024 10ч-13ч
5.  ЛЕЈЛА СУЛЕЈМАН 07.02.2024 10ч-13ч
6. МЕРИ МИЛЧЕВСКА 07.02.2024 10ч-13ч
7. БРАНКО АПОСТОЛОСКИ 07.02.2024 10ч-13ч
8. АДРИАН ФЕРАТИ 07.02.2024 10ч-13ч
9. НЕНАД СТАНОЈЕВИЌ 07.02.2024 10ч-13ч
10. АНТОАНЕЛА ФИЛЕВА 07.02.2024 10ч-13ч
11. ЈОВАНА ТОПЕНЧАРОВА 07.02.2024 10ч-13ч
12. ЕВА ПАЛЧЕВСКА 07.02.2024 10ч-13ч
13. РУФИЈЕ ЗИБЕРИ 07.02.2024 10ч-13ч
14. ЛЕОНОРА ЛУТФИУ 07.02.2024 10ч-13ч
15. ОЛИВЕР РИСТЕВСКИ 07.02.2024 10ч-13ч
16. МАРИЈА МЛИНАР ПЕТКОВСКА 07.02.2024 10ч-13ч
17. НИКОЛА СТАМЕНКОВСКИ 07.02.2024 10ч-13ч
18. АНАСТАСИЈА ГЕОРГИЕВСКА 07.02.2024 10ч-13ч
19. ПЕМА АБДИЈА 07.02.2024 10ч-13ч
20. КРИСТИНА ПЕТРОВА 07.02.2024 10ч-13ч
21. ВАЛМИР АСАНИ 07.02.2024 10ч-13ч
22. АНА ПЕЈКОВСКА 07.02.2024 10ч-13ч

 

14 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. АНА ЛЕШНИКОВСКА 08.02.2024 10ч-13ч
2. БЛАГИЦА ТЕРПО ГОРИЦА 08.02.2024 10ч-13ч
3. БЕТИМ АБДУРАХМАНИ 08.02.2024 10ч-13ч
4. БЕЏЕТ СЕЈФУЛА 08.02.2024 10ч-13ч
5.  ВЛАДИМИР ПЕТРОВСКИ 08.02.2024 10ч-13ч
6. БЛАГОЈА КОЛЕСКИ 08.02.2024 10ч-13ч
7. ФАТИМЕ ТАИРИ 08.02.2024 10ч-13ч
8. АЛЕКСАНДРА НИКОЛОСКА АНГЕЛЕСКА 08.02.2024 10ч-13ч
9. ТИЈАНА  ВЛАХОВИЌ 08.02.2024 10ч-13ч
10. МАРТИНА АТАНАСОВСКА 08.02.2024 10ч-13ч
11. СТЕФАНИЈА ТАЕВСКА 08.02.2024 10ч-13ч
12. АРИАН СЕЉМАНИ 08.02.2024 10ч-13ч
13. ВИГАН ЕЛМАЗИ 08.02.2024 10ч-13ч
14. БЕЌИР АЈРУЛИ 08.02.2024 10ч-13ч
15. ЕМА БЕЏЕТИ 08.02.2024 10ч-13ч
16. АНА СИМОСКА 08.02.2024 10ч-13ч
17. МЕГИ МАРКОСКИ 08.02.2024 10ч-13ч
18. МАГДАЛЕНА САМАРЏИОСКА 08.02.2024 10ч-13ч
19. ИНА ТРАЈКОВСКА 08.02.2024 10ч-13ч
20. ЃОРЃИ ГЕОРГИЕВ 08.02.2024 10ч-13ч
21. ЖИВКО СТОЈЧЕВ 08.02.2024 10ч-13ч
22. КРИСТИНА МИЛОШЕВСКА 08.02.2024 10ч-13ч

 

15 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАРИЈАНА ГЕЧЕСКА 09.02.2024 10ч-13ч
2. МАРИЈА АНАСТАСОВСКА 09.02.2024 10ч-13ч
3. МАГДАЛЕНА ГЕЧЕСКА 09.02.2024 10ч-13ч
4. ИРЕНА СТОИЛОВА 09.02.2024 10ч-13ч
5.  ШПРЕСА ИЗАИРИ  09.02.2024 10ч-13ч
6. СЕЛЕН ТАХИР ДЕМИРОВ 09.02.2024 10ч-13ч
7. ДОЊАТЕ БЕРИША 09.02.2024 10ч-13ч
8. АНА АТАНАСОВА 09.02.2024 10ч-13ч
9. ЕВЗИ ИСУФИ 09.02.2024 10ч-13ч
10. ДИЈАНА МИЛОШЕВА 09.02.2024 10ч-13ч
11. НАЗИМ ЖАКУ 09.02.2024 10ч-13ч
12. СТЕФАНИ КОТЕСВСКА 09.02.2024 10ч-13ч
13. ВЛАДИМИР ПЛУШКОСКИ 09.02.2024 10ч-13ч
14. АНГЕЛА ИЛИЕВСКА 09.02.2024 10ч-13ч
15. ПЕТАР СТОЈАНОВИЌ 09.02.2024 10ч-13ч
16. ДИЈАНА РАШКОВИЌ 09.02.2024 10ч-13ч
17. БЕТИМ ЉИМАНИ 09.02.2024 10ч-13ч
18. ДАНИЕЛ ТРАЈКОВ 09.02.2024 10ч-13ч
19. АНА СЕЛЧАНЕЦ 09.02.2024 10ч-13ч
20. ГЗИМЕ ЈАКУПИ 09.02.2024 10ч-13ч
21. ВИОЛЕТА ГОШИЌ 09.02.2024 10ч-13ч
22. ЕДУАРД ИБРАИМИ 09.02.2024 10ч-13ч

 

16 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. НИТА ЗЕЌИРИ 12.02.2024 10ч-13ч
2. МАГДАЛЕНА ДИМОВСКА 12.02.2024 10ч-13ч
3. ИСКРА ШОЈЛЕСКА 12.02.2024 10ч-13ч
4. АГНЕСА БИЉАЛИ 12.02.2024 10ч-13ч
5.  ДРАГАНА ТАСЕВСКА 12.02.2024 10ч-13ч
6. ЕГЗОН  КУРТИШИ 12.02.2024 10ч-13ч
7. МУАМЕТ МЕМЕТИ 12.02.2024 10ч-13ч
8. АНАМАРИЈА  ЏУНЏЕВА 12.02.2024 10ч-13ч
9. АЛЕКСАНДРА КАРАНФИЛОСКА 12.02.2024 10ч-13ч
10. АНГЕЛА ДИМИТРИОСКА  12.02.2024 10ч-13ч
11. ТАЏЕДИН  ЈОНУЗИ 12.02.2024 10ч-13ч
12. МАРИЈА  ВЕЗЕНКОСКА 12.02.2024 10ч-13ч
13. ЕРЈОН  МАХМУДИ 12.02.2024 10ч-13ч
14. ВЕСЕЛ  ЌАЗИМИ 12.02.2024 10ч-13ч
15. ЈОВАН КОЦЕВСКИ 12.02.2024 10ч-13ч
16. СТОЈНЕЛА НЕЧОФСКИ 12.02.2024 10ч-13ч
17. БЕШРА ЕЛЕЗИ 12.02.2024 10ч-13ч
18. ЕЛЕНА  ДИМОВСКА 12.02.2024 10ч-13ч
19. ШКАЉЕН СИНАНИ 12.02.2024 10ч-13ч
20. ДЕХАР ДЕМИРИ 12.02.2024 10ч-13ч
21. АНТОНИО ЃОРЃЕСКИ 12.02.2024 10ч-13ч
22. МАРИНА ТОДОРОВСКА 12.02.2024 10ч-13ч

 

17 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. ВАНЕСА ДИМИТРИЕВСКА 13.02.2024 10ч-13ч
2. КАТЕРИНА ЏУМКОВСКА 13.02.2024 10ч-13ч
3. ЈЕЛЕНА ДОНЕВСКА 13.02.2024 10ч-13ч
4. ВИКТОРИЈА ЈАКИМОВА 13.02.2024 10ч-13ч
5.  ВЛАДАНКА ОКОВА 13.02.2024 10ч-13ч
6. КРИСТИЈАН ДИМИТРИЕВСКИ 13.02.2024 10ч-13ч
7. ЕЛЕОНОРА МИЛОШЕСКА 13.02.2024 10ч-13ч
8. ИРЕНА ПОПОВА 13.02.2024 10ч-13ч
9. ПАНДЕЛИНА СТОЈКОВА 13.02.2024 10ч-13ч
10. МАРТИНА ТРИФУНОВСКА ЃОРЃИЈОСКА 13.02.2024 10ч-13ч
11. ИЛИРИЈАН ЗУЛФИУ 13.02.2024 10ч-13ч
12. ШКЛЗЕН РАМАДАНИ 13.02.2024 10ч-13ч
13. АЛЕКСАНДРА СТОЈЧЕВСКА 13.02.2024 10ч-13ч
14. НИНА КАРАЏИНОВА 13.02.2024 10ч-13ч
15. ТАМАРА СТАМЕНКОВСКА  13.02.2024 10ч-13ч
16. МАРТИНА ИВАНЧЕВА 13.02.2024 10ч-13ч
17. ДАРКО САЉАМОВСКИ 13.02.2024 10ч-13ч
18. ЕМА АТАНАСОВА 13.02.2024 10ч-13ч
19. ВИОЛЕТА МИТРЕСКА 13.02.2024 10ч-13ч
20. ЕЛЕНА КИТЕСКА 13.02.2024 10ч-13ч
21. ЈОВАН СТАМБОЛИЕВ 13.02.2024 10ч-13ч
22. БОЈАН ТРАЈКОВСКИ 13.02.2024 10ч-13ч

 

18 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. БРАНКА БУНТАШЕСКА 14.02.2024 10ч-13ч
2. МИХАЕЛА КЕБАКОСКА 14.02.2024 10ч-13ч
3. ЕЛЕНА МАРКОСКА 14.02.2024 10ч-13ч
4. ЕЛИЗАБЕТА МИОВСКА 14.02.2024 10ч-13ч
5.  БОРИС РОГЛЕВ  14.02.2024 10ч-13ч
6. ЕМИЛИЈА СРБИНОСКА 14.02.2024 10ч-13ч
7. АРЈЕТА АХМЕД 14.02.2024 10ч-13ч
8. НИКОЛА МИРЧЕВСКИ  14.02.2024 10ч-13ч
9. ИРИНА ТАСЕСКА 14.02.2024 10ч-13ч
10. МАГДАЛЕНА ЕНДРОВСКА ВАКЛИНСКА 14.02.2024 10ч-13ч
11. СТЕФАН ВУКИЌЕВИЌ 14.02.2024 10ч-13ч
12. МАРИЈА РУВЧЕСКА 14.02.2024 10ч-13ч
13. ВЕСНА СИМСАРОВА НАЧЕВСКА 14.02.2024 10ч-13ч
14. СЛАВИЦА СЕРАФИМОВА 14.02.2024 10ч-13ч
15. ДИЈАНА ТАЛЕВСКА 14.02.2024 10ч-13ч
16. РАМИ ЈАХЈА 14.02.2024 10ч-13ч
17. ТЕОДОРА БОЖИНОВСКА 14.02.2024 10ч-13ч
18. ЉУБИЦА ТАШЕВА 14.02.2024 10ч-13ч
19. ЏАНСУН БУКОВЕЦ 14.02.2024 10ч-13ч
20. ЕЛМЕДИНА СУЛЕЈМАНИ 14.02.2024 10ч-13ч
21. РИЈАД АЈРО 14.02.2024 10ч-13ч
22. НАТАЛИЈА КОЦЕВСКА 14.02.2024 10ч-13ч

 

19 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАРИО МЛАДЕНОВСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
2. ЕРМИН РЕНДА 15.02.2024 10ч-13ч
3. БЕКИМ ФЕРА 15.02.2024 10ч-13ч
4. ТЕОДОРА НАСТОСКА  15.02.2024 10ч-13ч
5.  ФЕЈЗИЈЕ АКИЈА  15.02.2024 10ч-13ч
6. СТЕФАН ЈОРДАНОСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
7. ЕЛИЗАБЕТА НИКОЛОСКА ЗЛАТАНОВСКА 15.02.2024 10ч-13ч
8. ХРИСТИНА ЈАМАКОСКА 15.02.2024 10ч-13ч
9. НАТАША ПЕТРОВСКА 15.02.2024 10ч-13ч
10. СТЕФАН  ИЛИЕВСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
11. ЉУБОМИР НИКОЛОСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
12. МАРИЈА НАЈДОВСКА 15.02.2024 10ч-13ч
13. ДАНИЕЛ ЈАНКОСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
14. НИКОЛА БОЖИНОВСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
15. СТЕФАН ПАШОСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
16. ИРЕНА ДИМИТРОВСКА 15.02.2024 10ч-13ч
17. ШЌИПОНА КАСА 15.02.2024 10ч-13ч
18. АРИЈА ЏАМБАЗИ 15.02.2024 10ч-13ч
19. ХУМА АХМЕТИ 15.02.2024 10ч-13ч
20. ПЕЦЕ КОЧОСКИ 15.02.2024 10ч-13ч
21. ЛУЛЈЕТА ЈУСУФИ ОСМАНИ 15.02.2024 10ч-13ч
22. ХРИСТИНА ВАСИЛЕВСКА 15.02.2024 10ч-13ч

 

20 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАТЕЈ ОТЉАНСКИ 16.02.2024 10ч-13ч
2. СТЕФАН ФИЛИПОВСКИ 16.02.2024 10ч-13ч
3. АДХУРИМ ФАЗЉИУ 16.02.2024 10ч-13ч
4. ЈИЛДИЗ ЕТЕМИ 16.02.2024 10ч-13ч
5.  АЛЕКСАНДАР БЛАЖЕВСКИ 16.02.2024 10ч-13ч
6. МОНИКА СТОЈЧЕВСКА  16.02.2024 10ч-13ч
7. ВАНГЕЛ РИСТОВСКИ 16.02.2024 10ч-13ч
8. СТЕФАНИ  ИЉОСКА  16.02.2024 10ч-13ч
9. ВЕСНА ЃЕОРГИВА  16.02.2024 10ч-13ч
10. БЛАГОЈА СТАВРОВ  16.02.2024 10ч-13ч
11. СИМОНА НИКОЛОВСКА 16.02.2024 10ч-13ч
12. ФАТОС РЕЏА 16.02.2024 10ч-13ч
13. ОРИАНА ЗИУ 16.02.2024 10ч-13ч
14. БОЈАНА ГЕОРГИЕВА  16.02.2024 10ч-13ч
15. ОНУР ДИКА  16.02.2024 10ч-13ч
16. СТЕФАНИЈА ТОДЕВСКА 16.02.2024 10ч-13ч
17. КОСТА ЗАМАНОВСКИ 16.02.2024 10ч-13ч
18. ИГОР  МИХАЈЛОВСКИ 16.02.2024 10ч-13ч
19. ГЕНТ НЕЗИРИ 16.02.2024 10ч-13ч
20. МАРИЈА  КОНДЕВА 16.02.2024 10ч-13ч
21. ТИЈАНА  ЈОРДАНОВА 16.02.2024 10ч-13ч
22. ЕЛЕНА ГОГОВА 16.02.2024 10ч-13ч

 

21 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. БОЈАН СТОЈАНОСКИ 19.02.2024 10ч-13ч
2. КОНСТАНТИН САВОСКИ 19.02.2024 10ч-13ч
3. НАТАША НИКОЛОВА 19.02.2024 10ч-13ч
4. САЊА ДИМЕСКА 19.02.2024 10ч-13ч
5.  МИЛЕНА СТАНКОВИЌ 19.02.2024 10ч-13ч
6. МАРИЈА СЕРАФИМОВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
7. АЛЕКСАНДРА ЈОВАНОВА 19.02.2024 10ч-13ч
8. АНА ЗОГРАФСКА НАКИНОВА 19.02.2024 10ч-13ч
9. МАРИЈАНА ЃЕОРЃИЕВА 19.02.2024 10ч-13ч
10. АНДРЕЈ  БЛАЖЕВСКИ 19.02.2024 10ч-13ч
11. КРИСТИНА КОСТАДИНОВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
12. МАРИЈАНА ТАНУШЕВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
13. ВИКТОР НАЈДОСКИ 19.02.2024 10ч-13ч
14. ИСИДОРА РИСТОВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
15. САБРИНА ТУГЛИОВА 19.02.2024 10ч-13ч
16. ДРАГАНА СТОЈКОВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
17. ДИМИТАР ЈОСИФОВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
18. КАТЕРИНА ПУШЕВА 19.02.2024 10ч-13ч
19. ДРАГАНА ВЕЛИЧКОВСКА 19.02.2024 10ч-13ч
20. АЛЕКСАНДАР МУРЏЕВ 19.02.2024 10ч-13ч
21. ВИКТОРИЈА ПЕТРЕСКА 19.02.2024 10ч-13ч
22. ХАФИЗ  АМЕТИ 19.02.2024 10ч-13ч

 

22 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. ЗОРИЦА ВАСИЛЕВА 20.02.2024 10ч-13ч
2. МАРИЈА ДАНИЛОВА 20.02.2024 10ч-13ч
3. АНА ТУРКОВИЌ 20.02.2024 10ч-13ч
4. ЉУБЕН АНГЕЛОВСКИ 20.02.2024 10ч-13ч
5.  ВИКТОРИЈА ЉУБОИВОВ 20.02.2024 10ч-13ч
6. КАЛИОПИ ПОРЧУ ЈОВАНОВСКА 20.02.2024 10ч-13ч
7. ЕМИЛИЈА МИТРЕСКА 20.02.2024 10ч-13ч
8. ИВАН ЈОСИФОВ 20.02.2024 10ч-13ч
9. БЛАГОЈКА ТАЛЕВСКА 20.02.2024 10ч-13ч
10. МОНАЉИЗА МЕМЕТИ 20.02.2024 10ч-13ч
11. ЈАСМИНА РАДЕСКА 20.02.2024 10ч-13ч
12. ТАЊА ТРПЕВСКА 20.02.2024 10ч-13ч
13. МАРТИНА МИХАЈЛОВА 20.02.2024 10ч-13ч
14. РЕНАТА ПАВЛЕВА 20.02.2024 10ч-13ч
15. ГОРАН АРАБАЏИЕВ 20.02.2024 10ч-13ч
16. БЛАГОЈ КОЦЕВ 20.02.2024 10ч-13ч
17. ФАТИМЕ ИСМАИЛИ АЛИЈИ 20.02.2024 10ч-13ч
18. ЕДИТА ТАХИРИ 20.02.2024 10ч-13ч
19. БУШРА БАШБУГ 20.02.2024 10ч-13ч
20. ИВАНА ФИЛИПОВА 20.02.2024 10ч-13ч
21. НЕРМИН АДЕМОСКА 20.02.2024 10ч-13ч
22. ЈОВАНА ПОП СТЕФАНИЈА 20.02.2024 10ч-13ч

 

23 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАГДАЛЕНА КРСТЕВСКА 21.02.2024 10ч-13ч
2. ДАНИЦА  ЧУКАРСКА 21.02.2024 10ч-13ч
3. ВАСКО ДУЛЕСКИ 21.02.2024 10ч-13ч
4. АНА  МИЦЕВСКА 21.02.2024 10ч-13ч
5.  АНАСТАСИЈА ЏОРЛЕВА 21.02.2024 10ч-13ч
6. ЛУСИНДА АНДОНОВСКА 21.02.2024 10ч-13ч
7. МИЛЕ  САПУНЏИЕВ 21.02.2024 10ч-13ч
8. ГОРАН ИВАНОВ 21.02.2024 10ч-13ч
9. СЛАВКО СИНОКАПОВСКИ 21.02.2024 10ч-13ч
10. ЛИЛЕ НАСТОВА 21.02.2024 10ч-13ч
11. МАРТИНА МАНЧОВА 21.02.2024 10ч-13ч
12. АСИМ  АДЕМИ 21.02.2024 10ч-13ч
13. АНАСТАСИЈА НАЦЕВА 21.02.2024 10ч-13ч
14. ИВАНА ЧИВЧИЕВА 21.02.2024 10ч-13ч
15. ДИАНА ГУЛЕВА 21.02.2024 10ч-13ч
16. ТАМАРА ВУКОВИЌ 21.02.2024 10ч-13ч
17. ДЕСИ ПЕТРЕВСКА 21.02.2024 10ч-13ч
18. АТАНАС ЦОНЕВ 21.02.2024 10ч-13ч
19. ЈОВАНА ЦОНЕВА 21.02.2024 10ч-13ч
20. КРИСТИНА ПЕШЕВСКА 21.02.2024 10ч-13ч
21. МИРЈАНА ГРУМБАРОВА 21.02.2024 10ч-13ч
22. БОЈАНА КАРЛОВСКА 21.02.2024 10ч-13ч

 

24 ГРУПА

Ред. бр. Име и презиме на специјализант Дата на обука Час
1. МАРТИНА СЕРАФИМОВА 22.02.2024 10ч-13ч
2. МАРИО ЃУФТЕСКИ 22.02.2024 10ч-13ч
3. РОБЕРТ ЕФТИМОВ 22.02.2024 10ч-13ч
4. МАРИЈА ЈОРДАНОСКА 22.02.2024 10ч-13ч
5.  МАРЈАНА  ПЕРЧАКОВСКА 22.02.2024 10ч-13ч
6. МАЈА КОЧОСКА 22.02.2024 10ч-13ч
7. ЉУБИН КИРКОВ 22.02.2024 10ч-13ч
8. АНАСТАСИЈА САРОВА 22.02.2024 10ч-13ч
9. ДЕАН МАНОВ 22.02.2024 10ч-13ч
10. ТОМИСЛАВ ПРОДАНОВ 22.02.2024 10ч-13ч
11. ЖИВКО  КРСТЕСКИ 22.02.2024 10ч-13ч
12. МАРИНА  НАСКОВСКА 22.02.2024 10ч-13ч
13. РИХАН  САИТИ 22.02.2024 10ч-13ч
14. ВИКТОРИЈА  СТАНКОСКА 22.02.2024 10ч-13ч
15. ЕРА  ТАТЕШИ 22.02.2024 10ч-13ч
16. ИВАН  ЦЕКОВ 22.02.2024 10ч-13ч
17. ЉУПЧЕ  ПЕТРОВСКИ  22.02.2024 10ч-13ч
18. АЛЕКСАНДАР  МЛАДЕНОСКИ 22.02.2024 10ч-13ч
19. АРМЕНД  АЉИТИ 22.02.2024 10ч-13ч
20. ФЛАМУР  ЗИБА 22.02.2024 10ч-13ч
21. РЕЗЕАРТА ИСЕИНИ 22.02.2024 10ч-13ч
22. ЈОВАНКА ПЕТРОВА 22.02.2024 10ч-13ч